Medarbetare

Medarbetare

Använd den gröna knappen till vänster för att se all information om personen.
Använd sökfunktionen till höger för att snabbt hitta den eller det du söker.
Använd filterfunktionen under listan för att visa medarbetare vid ett visst kontor eller affärsområde.

Ort Namn Telefon Affärsområde Titel Email Övrigt Kontor
Linköping Mattias Stahre 070-724 45 07 Infrastruktur och näringsverksamhet Miljökonsult, reptilspecialist mattias.stahre@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Linköping Isabelle Norström 0732-95 29 63 Infrastruktur och näringsverksamhet Miljökonsult isabelle.norstrom@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Malmö Eric Wahlsteen 0730-53 47 23 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult, botanikspecialist eric.wahlsteen@calluna.se
Calluna AB
Husargatan 3
211 28, Malmö
Lidköping Thomas Andersson 0706-10 93 05 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare thomas.andersson@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 4
531 30, Lidköping
Linköping Mickaela Thilly 0763-22 75 27 Linköpings Naturcentrum Naturskolepedagog mickaela.thilly@calluna.se
Linköpings Naturcentrum
Lasarettsgatan 1
582 29, Linköping
Gävle Tor Hansson Frank 0761-75 03 01 Naturvård - regional och kommunal Miljökonsult tor.hansson.frank@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Linköping Anna Sandström 0708-37 35 36 Myndigheter och forskning Miljökonsult anna.sandstrom@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Kalmar Martin Brüsin 0103-03 36 08 Myndigheter och forskning Miljökonsult, fladdermusspecialist & illustratör martin.brusin@calluna.se
Calluna AB
Stortorget 32
392 31, Kalmar
Malmö Cassandra Karlsson 0730-28 64 42 Myndigheter och forskning Miljökonsult cassandra.karlsson@calluna.se
Calluna AB
Husargatan 3
211 28, Malmö
Gävle Thomas Karlsson 0103-03 36 16 Myndigheter och forskning Miljökonsult thomas.karlsson@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Göteborg Erik Edvardsson 0703-20 97 47 Energi och naturresurser Miljökonsult erik.edvardsson@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 13
412 50, Göteborg
Malmö Håkan Sandsten 0706-76 06 82 Infrastruktur och näringsverksamhet Miljökonsult, limnolog hakan.sandsten@calluna.se
Calluna AB
Husargatan 3
211 28, Malmö
Linköping John Askling 0708-12 31 70 Energi och naturresurser Miljökonsult john.askling@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Linköping Ogün Çağlayan Türkay 072-567 47 43 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare, fotograf ogun.turkay@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Göteborg Jakob Sörensen 0705-62 15 85 Energi och naturresurser Affärsområdeschef Energi och naturresurser jakob.sorensen@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 13
412 50, Göteborg
Kalmar Alexander Eriksson 0103-03 36 07 Energi och naturresurser Miljökonsult, fladdermusspecialist alexander.eriksson@calluna.se
Calluna AB
Stortorget 32
392 31, Kalmar
Göteborg André Dabolins 0103-03 36 10 Naturvård - regional och kommunal Miljökonsult, groddjursspecialist andre.dabolins@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 13
412 50, Göteborg
Gävle Anna Broberg 0103-03 36 15 Myndigheter och forskning Miljökonsult anna.broberg@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Stockholm Axel Linder 0103-03 36 13 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult, GIS-specialist axel.linder@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Gävle Barbara Kühn 0730-81 33 12 Naturvård - regional och kommunal Miljökonsult --- föräldraledig barbara.kuhn@calluna.se - Föräldraledig
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Kalmar Britten Lundborg Eriksson 0761-75 03 03 Affärsstöd Språkgranskare britten.lundborg.eriksson@calluna.se
Calluna AB
Stortorget 32
392 31, Kalmar
Gävle Cecilia Rätz 0103-03 36 20 Myndigheter och forskning Miljökonsult cecilia.ratz@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Kalmar Cecilia Z. Arnér 0103-03 36 12 Affärsstöd Ansvarig för kvalitet- & miljöledning cecilia.arner@calluna.se
Calluna AB
Stortorget 32
392 31, Kalmar
Gävle Daniel Segerlind 0103-03 36 19 Naturvård - regional och kommunal Miljökonsult daniel.segerlind@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Gävle Joel Hallqvist 0103-03 36 03 Myndigheter och forskning Miljökonsult, insektsspecialist joel.hallqvist@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Jönköping Fredrik Litsgård 0103-03 36 04 Energi och naturresurser Miljökonsult, fågelspecialist fredrik.litsgard@calluna.se
Calluna AB
c/o SciencePark, Gjuterigatan 9
553 18, Jönköping
Göteborg Per Österman 0103-03 36 05 Energi och naturresurser Miljökonsult, fågelspecialist per.osterman@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 13
412 50, Göteborg
Gävle Kajsa Mattsson 0103-03 36 22 Myndigheter och forskning Miljökonsult kajsa.mattsson@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Göteborg Lara Millon 0103-03 36 06 Naturvård - regional och kommunal Miljökonsult, fladdermusspecialist lara.millon@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 13
412 50, Göteborg
Gävle Magnus Stenmark 0103-03 36 11 Myndigheter och forskning Affärsområdeschef Myndigheter och forskning magnus.stenmark@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Malmö Therese Olsson 0727-07 50 01 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare therese.olsson@calluna.se
Calluna AB
Husargatan 3
211 28, Malmö
Luleå Frida Snell Energi och naturresurser Miljökonsult frida.snell@calluna.se - Tjänstledig
Calluna AB
Aurorum 2
977 75, Luleå
Stockholm Anna Koffman 0708-12 30 96 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult, GIS-specialist anna.koffman@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Linköping Håkan Ignell 0708-12 31 71 Infrastruktur och näringsverksamhet Miljökonsult, fladdermusspecialist hakan.ignell@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Stockholm Mova Hebert 0725-12 52 91 Samhällsbyggnad och kommunal planering Affärsområdeschef Samhällsbyggnad och kommunal planering mova.hebert@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Stockholm Marie Björklund 0724-53 84 84 Naturvård - regional och kommunal Affärsområdeschef Naturvård - regional och kommunal marie.bjorklund@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Stockholm Lisa Sigg 0725-47 78 98 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult lisa.sigg@calluna.se - Tjänstledig
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Stockholm Marlijn Sterenborg 0725-47 66 36 Energi och naturresurser Miljökonsult & GIS-specialist marlijn.sterenborg@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Linköping Sara Häger 0730-47 95 11 Affärsstöd HR-chef sara.hager@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Linköping Håkan Andersson 0734-23 11 40 Infrastruktur och näringsverksamhet Miljökonsult, insektsspecialist hakan.andersson@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Malmö Annika Stål Delbanco 0709-50 24 38 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult annika.delbanco@calluna.se
Calluna AB
Husargatan 3
211 28, Malmö
Göteborg Tove Adelsköld 0701-64 18 07 Affärsstöd Kommunikatör, miljökonsult tove.adelskold@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 13
412 50, Göteborg
Linköping Louise Samuelsson 0730-40 22 53 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult louise.samuelsson@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Göteborg Frida Nettelbladt 0730-66 24 99 Energi och naturresurser Miljökonsult frida.nettelbladt@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 13
412 50, Göteborg
Stockholm Carl Nellbring 0705-12 40 37 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare, fartygsbefäl, ansv. för miljöövervaknings ackr. verks. carl.nellbring@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Stockholm Sofia Willebrand 0730-32 39 87 Myndigheter och forskning Miljökonsult & GIS-specialist sofia.willebrand@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Malmö Malin Anderson Olbers 0727-19 90 11 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult malin.olbers@calluna.se
Calluna AB
Husargatan 3
211 28, Malmö
Kalmar Kristina Kvamme 0702-53 38 63 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult kristina.kvamme@calluna.se
Calluna AB
Stortorget 32
392 31, Kalmar
Lidköping Maria Thorell 0702-60 91 24 Infrastruktur och näringsverksamhet Miljökonsult maria.thorell@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 4
531 30, Lidköping
Linköping Marianne Skoglund 013-46 10 304 Affärsstöd Redovisningsansvarig marianne.skoglund@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Linköping Lars Nilsson Saknas Linköpings Naturcentrum Vaktmästare
Linköpings Naturcentrum
Lasarettsgatan 1
582 29, Linköping
Göteborg Fredric Svensson 0704-53 27 28 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare fredric.svensson@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 13
412 50, Göteborg
Stockholm Robert Karlström 0702-14 11 08 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare robert.karlstrom@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Linköping Marie Kristoffersson 0722-24 93 55 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult marie.kristoffersson@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Stockholm Petter Andersson 0725-67 38 80 Naturvård - regional och kommunal Miljökonsult, insekts- och fågelspecialist petter.andersson@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Göteborg Elisabeth (Lisa) Östlund Fält 0705-65 43 56 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult, illustratör elisabeth.ostlund.falt@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 13
412 50, Göteborg
Stockholm Andreas Brutemark 0702-81 82 77 Miljöövervakning - mark och vatten Affärsområdeschef Miljöövervakning - mark och vatten, laboratorieansvarig andreas.brutemark@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Linköping Fredrik Ström 0760-15 16 54 Affärsstöd VD fredrik.strom@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Stockholm Sara Andersson 0761-33 52 70 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare sara.andersson@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Stockholm Ruben Wiener 0706-48 46 46 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare ruben.wiener@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Stockholm Ann-Sofie Lindén 0738-11 52 83 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult ann-sofie.linden@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Linköping Magnus Bäck 0730-82 07 33 Infrastruktur och näringsverksamhet Affärsområdeschef Infrastruktur och näringsverksamhet magnus.back@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Gävle Joakim Sundell 0768-50 17 70 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare joakim.sundell@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Gävle Ulf Frykman 0702-14 55 71 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare ulf.frykman@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Stockholm Magnus Tuvendal 0725-67 30 80 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult, ekosystemtjänstspecialist magnus.tuvendal@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Linköping Olof Rosenqvist 0727-19 47 79 Energi och naturresurser Miljökonsult, fågelspecialist olof.rosenqvist@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Stockholm Hanna Nilsson 0705-12 40 15 Infrastruktur och näringsverksamhet Miljökonsult hanna.nilsson@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Stockholm Annika Jägerbrand 0703-49 38 06 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, forskningsledare annika.jagerbrand@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Göteborg Oskar Kindvall 0730-62 28 73 Myndigheter och forskning Miljökonsult, GIS-specialist oskar.kindvall@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 13
412 50, Göteborg
Linköping Victor Johansson 0727-01 06 07 Myndigheter och forskning Miljökonsult victor.johansson@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Stockholm Andreas Souropetsis 0722-13 23 00 Samhällsbyggnad och kommunal planering Fjärr- & GIS-analytiker andreas.souropetsis@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Kalmar Julia Svensson 0733-29 05 10 Naturvård - regional och kommunal Miljökonsult julia.svensson@calluna.se
Calluna AB
Stortorget 32
392 31, Kalmar
Linköping Anders Carlsson 0737-72 25 62 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult, projektledare för utbildningar anders.carlsson@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Göteborg Jonas Mattsson 0761-39 11 42 Energi och naturresurser Miljökonsult jonas.mattsson@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 13
412 50, Göteborg
Stockholm Tenna Toftegaard 0761-18 53 28 Infrastruktur och näringsverksamhet Miljökonsult tenna.toftegaard@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Stockholm Gustav Palmqvist 0722-26 45 68 Naturvård - regional och kommunal Miljökonsult gustav.palmqvist@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Malmö Ville Ljungström Rautiainen 0702-21 65 44 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare ville.rautiainen@calluna.se
Calluna AB
Husargatan 3
211 28, Malmö
Gävle Anders Engström 0705-48 87 07 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare anders.engstrom@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Linköping Lotta Lindström 0768-36 49 08 Linköpings Naturcentrum Verksamhetschef vid Linköpings Naturcentrum lotta.lindstrom@calluna.se
Linköpings Naturcentrum
Lasarettsgatan 1
582 29, Linköping
Stockholm Kristin Beecken 0730-41 65 77 Infrastruktur och näringsverksamhet Miljökonsult kristin.beecken@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Stockholm Vide Ohlin 0730-53 98 33 Infrastruktur och näringsverksamhet Miljökonsult, groddjursspecialist vide.ohlin@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Stockholm Jovana Kokic 0761-33 49 26 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult jovana.kokic@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Linköping Gabriella Björk 013-46 10 313 Affärsstöd Administratör, ekonomiansvarig gabriella.bjork@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Stockholm Arianna Scarpellini 0737-08 37 16 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult arianna.scarpellini@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Stockholm Sofia Kling 072-511 21 11 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult sofia.kling@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Malmö Staffan Nilsson 0703-04 23 49 Naturvård - regional och kommunal Miljökonsult, botanikspecialist staffan.nilsson@calluna.se
Calluna AB
Husargatan 3
211 28, Malmö
Linköping David Arnesson 0725-38 40 35 Affärsstöd Ekonomichef david.arnesson@calluna.se
Calluna AB (huvudkontor)
Linköpings slott
582 28, Linköping
Stockholm Jennie Barthel Svedén 0705-10 01 85 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult jennie.sveden@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Gävle Benny Willman 0761-18 53 26 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare benny.willman@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Gävle Arvid Löf 0725-25 11 61 Naturvård - regional och kommunal Miljökonsult, fågelspecialist arvid.lof@calluna.se
Calluna AB
Waldenströmsgatan 2
802 80, Gävle
Stockholm Björn Borgiel 0730-43 89 93 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare bjorn.borgiel@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Linköping Klas Schlichting 0761-33 01 31 Linköpings Naturcentrum Trädgårdsmästare klas.schlichting@calluna.se
Linköpings Naturcentrum
Lasarettsgatan 1
582 29, Linköping
Stockholm Erika Andersson 0730-46 92 84 Samhällsbyggnad och kommunal planering Miljökonsult erika.andersson@calluna.se
Calluna AB Stockholm
Hästholmsvägen 28
131 30, Nacka
Lidköping Johannes Edwartz 0722-15 19 75 Miljöövervakning - mark och vatten Miljökonsult, provtagare johannes.edwartz@calluna.se
Calluna AB
Fabriksgatan 4
531 30, Lidköping
Ort Namn Telefon Affärsområde Titel Email Övrigt Kontor